K8 czyli UDANY PRZEPIS na DOBRĄ ZABAWĘ

  SKŁADNIKI:

   skladniki new

  pięciu doświadczonych i utalentowanych muzyków

  znane i lubiane przeboje wszechczasów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów

  najnowsze hity radiowe

  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

  szczypta charyzmy i łySZka poczucia humoru

   
   

  Sposób przygotowania:  Wszystkie składniki wymieszać ze sobą i radośnie przytupując, delektować się dźwiękiem aż do białego rana!

   

   

   

  Szef kuchni:

  K8 czyli Kasia Łyszkowicz-Jankowska

   
  Z wykształcenia filolog o spec. lingwistyka stosowana j.ang z j.niem, korepetytorka z wieloletnim stażem, od 9:00 do 15:00 księgowa od podatków zagranicznych, a po 15:00 wokalistka, chórzystka, autorka tekstów i melodii w autorskich projektach. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem i wrażliwym uchem m.in. Joanny Zagdańskiej, Janusza Szroma, Kamili Abrahamowicz-Szlempo, Violi Brzezińskiej, Basi Włodarskiej, czy Mateusza „Mate.O” Otremby. Przygodę z muzyką zaczęła od muzyki chrześcijańskiej, śpiewając w zespole wokalnym przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Potem przyszedł czas na powrót do rockowych korzeni. Z powodzeniem zastąpiła główny wokal męski w zespole The Echoes Project – tribute band legendarnej grupy Pink Floyd, gdzie do dziś udziela się w chórkach w projekcie „Bydgoszcz The Wall Show. Polska droga do wolności”. Własne teksty i melodie zaczęła tworzyć wraz z młodymi muzykami z Provance, a do dziś jako współzałożycielka i główna autorka tekstów udziela się w rockowej bydgoskiej kapeli kateLESS i rock’n’rollowym Elixirze. Razem z zaprzyjaźnionymi muzykami stworzyła projekt K8, który roztańczy i ożywi każdą imprezę firmową i okolicznościową.

   

  Śpiewasz? Grasz na instrumencie? Masz zespół, a może jesteś solistą? Marzysz o tym, żeby w końcu wyjść z sali prób i podzielić się swoją muzyką z całym światem? Pomożemy Ci w tym! Wysokiej klasy sprzęt pozwoli nam zarejestrować Twoje kompozycje. Dzięki temu drogi kariery staną przed Tobą otworem!               

                   

  ...przecież Twoja impreza musi dobrze zabrzmieć!

  Nagłaśnianie imprez

  Oferujemy kompleksowe nagłośnienie imprez oraz profesjonalną realizację dźwięku i światła. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym najwyższej jakości, zapewniającym czyste, ciepłe i przejrzyste brzmienie. Efekty świetlne nadadzą wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

  Sprzęt:

  NAGŁOŚNIENIE
  - 2x Satelita wysokotonowa dr_aus STK 612 M
  - 2x Kolumna niskotonowa dr_aus HF 19
  - Kolumna aktywna LDM GLP-312 FA
  - Mikser 16-kanałowy Mackie Onyx 1640
  - Mikser 8-kanałowy Alesis Multimix 8 USB
  - Crossover Behringer CX2310 SuperX Pro
  - Końcówka mocy the t.amp TSA 4000
  - Końcówka mocy the t.amp TSA 1400
  - Mikrofony: Shure Beta 58A, Shure SM57 LCE, Shure PG58, TC HelIcon - MP-75, Sennheiser e815 S-X, 3x Proel CM602, zestaw Alphard ET-7DTCV

   

  OŚWIETLENIE
  - 4x listwa świetlna LIGHT4ME MEGA LIGHT BAR LED 8 IR RGBA 240
  - 4x reflektor LIGHT4ME BASIC FLAT PAR 18x3W RGB LED Slim
  - interfejs USB DMX 512 sterownik DMX512

  Oprawa muzyczna ceremonii ślubnej w kościele lub USC

  Ten moment, kiedy dwoje ludzi staje się jednym jest jedną z najpiękniejszych chwil w życiu, którym zawsze towarzyszą silne emocje. Odpowiednia oprawa muzyczna jest w stanie je spotęgować i sprawić, że ceremonia zaślubin będzie pełna niezwykłych wspomnień. Nasze trio nada uroczystości niezwykły nastrój. Kobiecy śpiew przy akompaniamencie klimatycznego pianina i gitary gwarantuje niezapomnianą atmosferę. Oferujemy szeroki wachlarz utworów z możliwością indywidualnego doboru repertuaru. 

  *klasyczny rock z domieszką bluesa, funku, a czasem nawet muzyki progresywnej

  kateLESS

  to ich czterech i jedna ona. Oni - przebojowi i przystojni. Ona - rozważna i romantyczna. Razem tworzymy nie tylko mieszankę wybuchową, lecz także autorską muzykę i teksty. Pełni szalonych pomysłów i bujnej wyobraźni czerpiemy ogromną przyjemność z tworzenia muzyki, którą chętnie dzielimy się ze światem.

   

  Skład:
  Kasia Łyszkowicz-Jankowska – wokal, prowadzenie
  Robert Jankowski – gitary, wokal
  Rafał Jakubczyk – instrumenty klawiszowe
  Michał Mielewczyk – bas
  Maciej Gańczak – perkusja  *rock’n’rollowa dawka energii

  Elixir

  to rock’n’rollowa mikstura, której nigdy nie masz dość. Czujesz się czasem "Zagubiony" i "Bezsilny" pośród tłumu "Szarych Twarzy"? Często zadajesz sobie to jedno proste pytanie, "Dlaczego"? "Deluded" to najtrafniej opisujące Cię obcojęzyczne słowo? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak zażyć nasz EliXir i idąc "Za Ciosem" uskutecznić "New Beginning".

   

  Skład:
  Kasia Łyszkowicz-Jankowska – wokal, prowadzenie
  Robert Jankowski – gitary, wokal
  Mieszko Dzięgielewski – bas
  Rafał Cierpiński – perkusja 

   

  Organizujesz event dla swojej firmy? Nie może nas tam zabraknąć!

  Zespół K8 zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną imprez firmowych i okolicznościowych, w tym bankietów, balów sylwestrowych i karnawałowych, andrzejek, studniówek, 18-stek i wiele, wiele innych. Uświetnimy każdą uroczystość nadając jej wyjątkową atmosferę. Zapewnimy odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, obsługiwane przez doświadczonego realizatora dźwięku i światła. Dostosujemy się do miejsca i charakteru imprezy dobierając odpowiedni repertuar, wcześniej ustalony z organizatorem.

  Interesuje Cię koncert muzyki rozrywkowej? Dobrze trafiłeś. Przy dźwiękach znanych przebojów zapewnimy dobrą zabawę w klubie i na dużej lub troszkę mniejszej scenie. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z najbardziej znanymi coverami to recepta na udany wieczór.