K8 czyli UDANY PRZEPIS na DOBRĄ ZABAWĘ

  SKŁADNIKI:

   skladniki new

  pięciu doświadczonych i utalentowanych muzyków

  znane i lubiane przeboje wszechczasów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów

  najnowsze hity radiowe

  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

  szczypta charyzmy i łySZka poczucia humoru

   
   

  Sposób przygotowania:  Wszystkie składniki wymieszać ze sobą i radośnie przytupując, delektować się dźwiękiem aż do białego rana!

   

   

   

  Szef kuchni:

  K8 czyli Kasia Łyszkowicz-Jankowska

   
  Z wykształcenia filolog o spec. lingwistyka stosowana j.ang z j.niem, korepetytorka z wieloletnim stażem, od 9:00 do 15:00 księgowa od podatków zagranicznych, a po 15:00 wokalistka, chórzystka, autorka tekstów i melodii w autorskich projektach. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem i wrażliwym uchem m.in. Joanny Zagdańskiej, Janusza Szroma, Kamili Abrahamowicz-Szlempo, Violi Brzezińskiej, Basi Włodarskiej, czy Mateusza „Mate.O” Otremby. Przygodę z muzyką zaczęła od muzyki chrześcijańskiej, śpiewając w zespole wokalnym przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Potem przyszedł czas na powrót do rockowych korzeni. Z powodzeniem zastąpiła główny wokal męski w zespole The Echoes Project – tribute band legendarnej grupy Pink Floyd, gdzie do dziś udziela się w chórkach w projekcie „Bydgoszcz The Wall Show. Polska droga do wolności”. Własne teksty i melodie zaczęła tworzyć wraz z młodymi muzykami z Provance, a do dziś jako współzałożycielka i główna autorka tekstów udziela się w rockowej bydgoskiej kapeli kateLESS i rock’n’rollowym Elixirze. Razem z zaprzyjaźnionymi muzykami stworzyła projekt K8, który roztańczy i ożywi każdą imprezę firmową i okolicznościową.

   

  Imprezy firmowe i okolicznościowe

  Organizujesz event dla swojej firmy? Nie może nas tam zabraknąć!

  Zespół K8 zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną imprez firmowych i okolicznościowych, w tym bankietów, balów sylwestrowych i karnawałowych, andrzejek, studniówek, 18-stek i wiele, wiele innych. Uświetnimy każdą uroczystość nadając jej wyjątkową atmosferę. Zapewnimy odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, obsługiwane przez doświadczonego realizatora dźwięku i światła. Dostosujemy się do miejsca i charakteru imprezy dobierając odpowiedni repertuar, wcześniej ustalony z organizatorem.

  Interesuje Cię koncert muzyki rozrywkowej? Dobrze trafiłeś. Przy dźwiękach znanych przebojów zapewnimy dobrą zabawę w klubie i na dużej lub troszkę mniejszej scenie. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z najbardziej znanymi coverami to recepta na udany wieczór.