K8 czyli UDANY PRZEPIS na DOBRĄ ZABAWĘ

  SKŁADNIKI:

   skladniki new

  pięciu doświadczonych i utalentowanych muzyków

  znane i lubiane przeboje wszechczasów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów

  najnowsze hity radiowe

  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

  szczypta charyzmy i łySZka poczucia humoru

   
   

  Sposób przygotowania:  Wszystkie składniki wymieszać ze sobą i radośnie przytupując, delektować się dźwiękiem aż do białego rana!

   

   

   

  Szef kuchni:

  K8 czyli Kasia Łyszkowicz-Jankowska

   
  Z wykształcenia filolog o spec. lingwistyka stosowana j.ang z j.niem, korepetytorka z wieloletnim stażem, od 9:00 do 15:00 księgowa od podatków zagranicznych, a po 15:00 wokalistka, chórzystka, autorka tekstów i melodii w autorskich projektach. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem i wrażliwym uchem m.in. Joanny Zagdańskiej, Janusza Szroma, Kamili Abrahamowicz-Szlempo, Violi Brzezińskiej, Basi Włodarskiej, czy Mateusza „Mate.O” Otremby. Przygodę z muzyką zaczęła od muzyki chrześcijańskiej, śpiewając w zespole wokalnym przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Potem przyszedł czas na powrót do rockowych korzeni. Z powodzeniem zastąpiła główny wokal męski w zespole The Echoes Project – tribute band legendarnej grupy Pink Floyd, gdzie do dziś udziela się w chórkach w projekcie „Bydgoszcz The Wall Show. Polska droga do wolności”. Własne teksty i melodie zaczęła tworzyć wraz z młodymi muzykami z Provance, a do dziś jako współzałożycielka i główna autorka tekstów udziela się w rockowej bydgoskiej kapeli kateLESS i rock’n’rollowym Elixirze. Razem z zaprzyjaźnionymi muzykami stworzyła projekt K8, który roztańczy i ożywi każdą imprezę firmową i okolicznościową.

   

  Nagłaśnianie i oświetlenie imprez

  ...przecież Twoja impreza musi dobrze zabrzmieć!

  Nagłaśnianie imprez

  Oferujemy kompleksowe nagłośnienie imprez oraz profesjonalną realizację dźwięku i światła. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym najwyższej jakości, zapewniającym czyste, ciepłe i przejrzyste brzmienie. Efekty świetlne nadadzą wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

  Sprzęt:

  NAGŁOŚNIENIE
  - 2x Satelita wysokotonowa dr_aus STK 612 M
  - 2x Kolumna niskotonowa dr_aus HF 19
  - Kolumna aktywna LDM GLP-312 FA
  - Mikser 16-kanałowy Mackie Onyx 1640
  - Mikser 8-kanałowy Alesis Multimix 8 USB
  - Crossover Behringer CX2310 SuperX Pro
  - Końcówka mocy the t.amp TSA 4000
  - Końcówka mocy the t.amp TSA 1400
  - Mikrofony: Shure Beta 58A, Shure SM57 LCE, Shure PG58, TC HelIcon - MP-75, Sennheiser e815 S-X, 3x Proel CM602, zestaw Alphard ET-7DTCV

   

  OŚWIETLENIE
  - 4x listwa świetlna LIGHT4ME MEGA LIGHT BAR LED 8 IR RGBA 240
  - 4x reflektor LIGHT4ME BASIC FLAT PAR 18x3W RGB LED Slim
  - interfejs USB DMX 512 sterownik DMX512