K8 czyli UDANY PRZEPIS na DOBRĄ ZABAWĘ

  SKŁADNIKI:

   skladniki new

  pięciu doświadczonych i utalentowanych muzyków

  znane i lubiane przeboje wszechczasów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów

  najnowsze hity radiowe

  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

  szczypta charyzmy i łySZka poczucia humoru

   
   

  Sposób przygotowania:  Wszystkie składniki wymieszać ze sobą i radośnie przytupując, delektować się dźwiękiem aż do białego rana!

   

   

   

  Szef kuchni:

  K8 czyli Kasia Łyszkowicz-Jankowska

   
  Z wykształcenia filolog o spec. lingwistyka stosowana j.ang z j.niem, korepetytorka z wieloletnim stażem, od 9:00 do 15:00 księgowa od podatków zagranicznych, a po 15:00 wokalistka, chórzystka, autorka tekstów i melodii w autorskich projektach. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem i wrażliwym uchem m.in. Joanny Zagdańskiej, Janusza Szroma, Kamili Abrahamowicz-Szlempo, Violi Brzezińskiej, Basi Włodarskiej, czy Mateusza „Mate.O” Otremby. Przygodę z muzyką zaczęła od muzyki chrześcijańskiej, śpiewając w zespole wokalnym przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Potem przyszedł czas na powrót do rockowych korzeni. Z powodzeniem zastąpiła główny wokal męski w zespole The Echoes Project – tribute band legendarnej grupy Pink Floyd, gdzie do dziś udziela się w chórkach w projekcie „Bydgoszcz The Wall Show. Polska droga do wolności”. Własne teksty i melodie zaczęła tworzyć wraz z młodymi muzykami z Provance, a do dziś jako współzałożycielka i główna autorka tekstów udziela się w rockowej bydgoskiej kapeli kateLESS i rock’n’rollowym Elixirze. Razem z zaprzyjaźnionymi muzykami stworzyła projekt K8, który roztańczy i ożywi każdą imprezę firmową i okolicznościową.

   

  Przyjęcia weselne

  Oprawa muzyczna tego najpiękniejszego dnia w najlepszym wydaniu

  W ten niezwykły dzień marzycie o tym, żeby wszystko było idealne, a każdy zapamiętał ten wieczór na długo. Dobrze trafiliście! My Wam w tym pomożemy. Zespół K8 to zgrana grupa pięciu doświadczonych muzyków, którzy z każdej nuty potrafią wycisnąć odrobinę szczęścia. Sami mamy za sobą organizację własnego wesela, dlatego doskonale wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwy zespół. Ale Wy już nie musicie się martwić, bo znaleźliście nas. Roztańczymy Was i Waszych gości do wczesnych godzin porannych przy muzyce granej w 100% na żywo.

   

  Prowadzenie imprezy w języku angielskim? Dla nas to żaden problem.
  W każdym przypadku repertuar dobieramy indywidualnie do stylu i charakteru imprezy, jednak zawsze są to największe przeboje muzyki rozrywkowej. Plan i czas trwania imprezy ustalamy z góry przy podpisywaniu umowy. Gramy bloki po 30 minut, a w przerwach między setami odtwarzamy nastrojową muzykę, sprzyjającą rozmowom przy stołach. Poza oprawą muzyczną zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie pod okiem realizatora dźwięku i światła.

   

  Skład:

  Kasia Łyszkowicz-Jankowska – wokal, prowadzenie
  Robert Jankowski – gitary, wokal
  Piotr Pryka – instrumenty klawiszowe, wokal
  Adam Leszczyński – bas, kontrabas
  Michał Falender – perkusja