K8 czyli UDANY PRZEPIS na DOBRĄ ZABAWĘ

  SKŁADNIKI:

   skladniki new

  pięciu doświadczonych i utalentowanych muzyków

  znane i lubiane przeboje wszechczasów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów

  najnowsze hity radiowe

  profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

  szczypta charyzmy i łySZka poczucia humoru

   
   

  Sposób przygotowania:  Wszystkie składniki wymieszać ze sobą i radośnie przytupując, delektować się dźwiękiem aż do białego rana!

   

   

   

  Szef kuchni:

  K8 czyli Kasia Łyszkowicz-Jankowska

   
  Z wykształcenia filolog o spec. lingwistyka stosowana j.ang z j.niem, korepetytorka z wieloletnim stażem, od 9:00 do 15:00 księgowa od podatków zagranicznych, a po 15:00 wokalistka, chórzystka, autorka tekstów i melodii w autorskich projektach. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem i wrażliwym uchem m.in. Joanny Zagdańskiej, Janusza Szroma, Kamili Abrahamowicz-Szlempo, Violi Brzezińskiej, Basi Włodarskiej, czy Mateusza „Mate.O” Otremby. Przygodę z muzyką zaczęła od muzyki chrześcijańskiej, śpiewając w zespole wokalnym przy Stowarzyszeniu Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu. Potem przyszedł czas na powrót do rockowych korzeni. Z powodzeniem zastąpiła główny wokal męski w zespole The Echoes Project – tribute band legendarnej grupy Pink Floyd, gdzie do dziś udziela się w chórkach w projekcie „Bydgoszcz The Wall Show. Polska droga do wolności”. Własne teksty i melodie zaczęła tworzyć wraz z młodymi muzykami z Provance, a do dziś jako współzałożycielka i główna autorka tekstów udziela się w rockowej bydgoskiej kapeli kateLESS i rock’n’rollowym Elixirze. Razem z zaprzyjaźnionymi muzykami stworzyła projekt K8, który roztańczy i ożywi każdą imprezę firmową i okolicznościową.

   

  Koncert muzyki autorskiej

  *klasyczny rock z domieszką bluesa, funku, a czasem nawet muzyki progresywnej

  kateLESS

  to ich czterech i jedna ona. Oni - przebojowi i przystojni. Ona - rozważna i romantyczna. Razem tworzymy nie tylko mieszankę wybuchową, lecz także autorską muzykę i teksty. Pełni szalonych pomysłów i bujnej wyobraźni czerpiemy ogromną przyjemność z tworzenia muzyki, którą chętnie dzielimy się ze światem.

   

  Skład:
  Kasia Łyszkowicz-Jankowska – wokal, prowadzenie
  Robert Jankowski – gitary, wokal
  Rafał Jakubczyk – instrumenty klawiszowe
  Michał Mielewczyk – bas
  Maciej Gańczak – perkusja  *rock’n’rollowa dawka energii

  Elixir

  to rock’n’rollowa mikstura, której nigdy nie masz dość. Czujesz się czasem "Zagubiony" i "Bezsilny" pośród tłumu "Szarych Twarzy"? Często zadajesz sobie to jedno proste pytanie, "Dlaczego"? "Deluded" to najtrafniej opisujące Cię obcojęzyczne słowo? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego, jak zażyć nasz EliXir i idąc "Za Ciosem" uskutecznić "New Beginning".

   

  Skład:
  Kasia Łyszkowicz-Jankowska – wokal, prowadzenie
  Robert Jankowski – gitary, wokal
  Mieszko Dzięgielewski – bas
  Rafał Cierpiński – perkusja